Firma Globator Minerals powstała z myślą o tworzeniu bezpiecznych i naturalnych kosmetyków opartych na bazowym komponencie – glinokrzemianie zwanym ZEOLITEM, którego jakość i czystość określa zawartość klinoptylolitu.

Mamy przyjemność pochwalić się minerałem w klasie premium gdyż nasz zeolit zawiera +/- 93% klinoptylolitu. Jest to niezwykły minerał czerpany wprost z natury, którego obecność w kosmetykach bardzo ubogaca skład dając przy tym szeroki wachlarz pozytywnego oddziaływania na skórę.

Głównym założeniem firmy jest łączenie certyfikowanych naturalnych i organicznych komponentów roślinnych z siłą minerałów, a wszystko po to aby zaoferować kosmetyki jak najbardziej naturalne i delikatne charakteryzujące się przy tym niebywałą mocą zaczerpniętą z bogactwa świata roślin.

Opracowane unikatowe receptury oparte na  selektywnie dobranych skoncentrowanych komponentach mają za zadanie optymalnie troszczyć się o skórę gwarantując satysfakcję i zadowolenie tych klientów, którzy stawiają na naturalną pielęgnację .

O zeolicie

Czy naturalna pielęgnacja może stać się  źródłem prawdziwej satysfakcji, harmonii i maestrii? Czy może skutecznie i bezpiecznie dbać o ciało jednocześnie troszcząc się o sferę duchową?...

Z całą pewnością TAK...

Nasze kosmetyki cechuje wszechstronna dbałość o każdy szczegół pielęgnacji. Nie tylko otulają woalem dobroczynnych składników ale również zapewniają  uczucie pełnego relaksu, odprężenia i ukojenia troszcząc się tym samym o ciało i duszę.
          Wszystko zaś w pełnej zgodzie i poszanowaniu przyrody, z pokłonem ku matce ziemi, która obdarowując  bogactwem świata roślinnego i bogactwem minerałów pozwoliła na skomponowanie  unikatowych receptur.

Zarówno  kosmetyki dedykowane profesjonalnej pielęgnacji (salonom SPA, gabinetom kosmetycznym, centrum odnowy biologicznej) jak i produkty do higieny jamy ustnej  powstały w ścisłej współpracy z doświadczonymi ekspertami w dziedzinie kosmetologii.

Zastosowane w kosmetykach wyjątkowe kompozycje mineralno-roślinne dzięki skoncentrowaniu i selektywnemu doborze tylko i wyłącznie certyfikowanych organicznych/naturalnych aktywnych komponentów pozwoliły na stworzenie produktów naturalnych i wegańskich o bardzo szerokim aliażu działania.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że wszystkie nasze kosmetyki opierają się  na bazowym komponencie - ZEOLICIE - 100% naturalnym mikronizowanym minerale znanym z doskonałych właściwości:

  • detoksykujących poprzez bardzo dogłębne oczyszczenie skóry
  • absorbujących zanieczyszczenia miejskie (smog)
  • rozjaśniających i wyrównujących koloryt
  • poprawiających elastyczność skóry
  • nawilżających i wygładzających a w przypadku produktów do higieny jamy ustnej:
  • reguluje pH w jamie ustnej tworząc przyjazne środowisko
  • doskonale i bardzo skutecznie usuwa kamień nazębny co ma przełożenie na ochronę przeciwpróchniczą.

Dbając o planetę  używamy opakowań przyjaznych środowisku, które można poddać recyklingowi. Nasze kosmetyki, tak samo jak użyte do ich produkcji naturalne komponenty  nie są testowane na zwierzętach

Kosmetyki posiadają certyfikat jakości: 

VIVA® – produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan – wydany przez Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva z siedzibą ul. Kawęczyńska 16 lok. 39, 03-772 Warszawa,